Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2009/10 - Etapa 28
Sfintul Gheorghe Suruceni   Academia Chișinău
1 0
(0) (0)

Events

Ora Event
90Came in Alexandru Vremea (Mijlocas)
 Went out Sergiu Rusu (Mijlocas)
87Came in Adrian Caşcaval (Fundas)
 Went out Petru Leuca (Mijlocas)
76Came in Petru Stinga (Atacant)
 Went out Alexandru Railean (Fundas)
74GalbeneDorin Rotaru
71GoluriMihail Platica
70GalbeneVadim Istrati
67Came in Firuz Bobiev (Mijlocas)
 Went out Sergiu Istrati (Mijlocas)
67Came in Andrei Martin (Fundas)
 Went out Stanislav Panuta (Mijlocas)

Data meciului: Sâmbătă, 24 Aprilie 2010
Ora meciului: 16:00 h
Oficiali:
Ghenadie Sidenco
 
Stadion:
Spectatori : 150
Stadion divizianationala.com

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Sfintul Gheorghe Suruceni

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Vadim Istrati 0 1 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
Andrei Martin 0 0
15. Valentin Ternavschi 0 0
30. Dorin Rotaru 0 1
Alexandru Railean 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
Firuz Bobiev 0 0 0 0 0
7. Vitalie Plămădeală 0 0 0 0 0
8. Alexandru Vremea 0 0 0 0 0
10. Mihail Platica 1 0 0 0 0
Sergiu Istrati 0 0 0 0 0
Stanislav Panuta 0 0 0 0 0
Sergiu Rusu 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Petru Ojog 0 0 0 0 0
11. Petru Stinga 0 0 0 0 0
21. Veaceslav Posmac 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
12. Maxim Copelciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
Sergiu Cuznețov 0 0
2. Adrian Caşcaval 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
17. Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Petru Leuca 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
20. Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0
Nistru 0 - 1 FC Tiraspol
Tighina 1 - 0 Milsami
Sheriff 3 - 1 Rapid
Iskra 0 - 0 Zimbru
Dacia 2 - 4 Zaria