Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2009/10 - Etapa 27
Academia Chișinău   FC Tighina
1 0
(1) (0)

Events

Ora Event
80Came in Eugen Boicenco (Mijlocas)
 Went out Eugen Golubovschi (Mijlocas)
68Came in Radu Ginsari (Atacant)
 Went out Valeriu Ciupercă (Mijlocas)
68Came in Artiom Bludnov (Mijlocas)
 Went out Andrei Marina (Mijlocas)
66Came in Veaceslav Agafonov (Fundas)
 Went out Vadim Cemirtan
60Came in Sergiu Zacon (Mijlocas)
 Went out Tymur Romanets
46Came in Artur Spînu (Mijlocas)
 Went out Alexandru Bicov (Atacant)
40GoluriAdrian Caşcaval

Data meciului: Duminică, 18 Aprilie 2010
Ora meciului: 16:00 h
Oficiali:
Gabriel Tupicico
 
Stadion:
Spectatori : 200
Stadion divizianationala.com

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
Sergiu Cuznețov 0 0
2. Adrian Caşcaval 1 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
17. Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Andrei Marina 0 0 0 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
20. Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0

FC Tighina

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
77. Pavel Calinin 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
Sergiu Namaşco 0 0
6. Nicolae Titucenco 0 0
14. Veaceslav Agafonov 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
Alexandru Paşcenco 0 0 0 0 0
7. Alexei Bobu 0 0 0 0 0
16. Eugen Boicenco 0 0 0 0 0
16. Artur Spînu 0 0 0 0 0
17. Sergiu Zacon 0 0 0 0 0
Eugen Golubovschi 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
Eugen Ţivirenco 0 0 0 0 0
8. Alexandru Hodîchin 0 0 0 0 0
Alexandru Bicov 0 0 0 0 0
Dacia 3 - 0 Nistru
Zaria 2 - 1 Iskra
Zimbru 0 - 1 Sheriff
Rapid 2 - 0 Sf. Gheorghe
Milsami 0 - 0 FC Tiraspol