Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2009/10 - Etapa 19
Academia Chișinău   Sfintul Gheorghe Suruceni
3 0
(1) (0)

Events

Ora Event
92Came in Petru Leuca (Mijlocas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Mijlocas)
88GoluriDaniil Nikolaev
87Came in Eugen Gorceac (Mijlocas)
 Went out Maxim Potîrniche (Fundas)
85Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Daniil Nikolaev (Atacant)
78GalbeneSergiy Lyubchak
77Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Andrei Marina (Mijlocas)
69Came in Mihail Platica (Mijlocas)
 Went out Alexandru Railean (Fundas)
67Came in Dorin Rotaru (Fundas)
 Went out Andrei Prepelita (Mijlocas)
63GoluriPetru Leuca
52GalbeneMihail Platica
46Came in Vadim Cricimari (Mijlocas)
 Went out Vadym Gostiev (Fundas)
46Came in Valentin Ternavschi (Fundas)
 Went out Stanislav Panuta
42GoluriPetru Leuca

Data meciului: Marți, 17 Noiembrie 2009
Ora meciului: 14:00 h
Oficiali:
Iurie Covtun
 
Stadion: Dinamo Chisinau
Spectatori : 200
Dinamo Chisinau

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 1
5. Alexandru Chiciuc 0 0
6. Denis Ilescu 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
Maxim Potîrniche 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Eugen Gorceac 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
19. Petru Leuca 2 0 0 0 0
Andrei Marina 0 0 0 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
Daniil Nikolaev 1 0 0 0 0

Sfintul Gheorghe Suruceni

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Vadim Istrati 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
15. Gheorghe Eremia 0 0
15. Valentin Ternavschi 0 0
30. Dorin Rotaru 0 0
Vadym Gostiev 0 0
Alexandru Railean 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
5. Vadim Cricimari 0 0 0 0 0
7. Vitalie Plămădeală 0 0 0 0 0
8. Alexandru Vremea 0 0 0 0 0
10. Mihail Platica 0 1 0 0 0
Andrei Prepelita 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Iurie Livandovschi 0 0 0 0 0
11. Oleg Molla 0 0 0 0 0
21. Veaceslav Posmac 0 0 0 0 0
Nistru 0 - 1 Tighina
Milsami 0 - 3 Zimbru
FC Tiraspol 0 - 0 Rapid
Dacia 1 - 2 Sheriff
Iskra 1 - 1 Zaria