Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2009/10 - Etapa 18
Sheriff Tiraspol   Academia Chișinău
1 0
(0) (0)

Events

Ora Event
87Came in Vitalie Bulat (Mijlocas)
 Went out Sergio Rafael da Costa (Fundas)
83Came in Eugen Gorceac (Mijlocas)
 Went out Daniil Nikolaev (Atacant)
77Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Mijlocas)
76Came in Denis Ilescu (Fundas)
 Went out Maxim Potîrniche (Fundas)
71Came in Jymmy Dougllas França (Atacant)
 Went out Alexei Kuciuc (Atacant)
70Came in Vladimir Branković
 Went out Alexandr Erokhin (Mijlocas)
67GoluriVladimir Branković
63Came in Amath André Diedhiou (Atacant)
 Went out Alexandru Suvorov (Atacant)
60GalbeneRustam Tsynya
44GalbeneJosé Ferreira Nadson
37GalbeneVladimir Branković

Data meciului: Marți, 10 Noiembrie 2009
Ora meciului: 17:00 h
Oficiali:
Ghenadie Sidenco
 
Stadion: Sheriff Central
Spectatori : 300
Sheriff Central

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Sheriff Tiraspol

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
25. Alexandru Melenciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
5. Vazha Tarkhnishvili 0 0
15. Igor Carpovici 0 0
18. Constantin Dorian Arbanas 0 0
20. Rustam Tsynya 0 1
Sergio Rafael da Costa 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
22. Luis Antonio Rodríguez 0 0 0 0 0
27. Vitalie Bulat 0 0 0 0 0
28. José Ferreira Nadson 0 1 0 0 0
Alexandr Erokhin 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
3. Vladimir Volkov 0 0 0 0 0
9. Jymmy Dougllas França 0 0 0 0 0
21. Amath André Diedhiou 0 0 0 0 0
Alexandru Suvorov 0 0 0 0 0
Alexei Kuciuc 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
12. Maxim Copelciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
6. Denis Ilescu 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
Maxim Potîrniche 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Eugen Gorceac 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
19. Petru Leuca 0 0 0 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0
Tighina 1 - 1 Zaria
Sf. Gheorghe 0 - 1 Iskra
Rapid 0 - 2 Dacia
Zimbru 1 - 1 FC Tiraspol
Nistru 0 - 2 Milsami