Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 34
Dacia Chișinău   Academia Chișinău
2 0
(2) (0)

Events

Ora Event
84Came in Eugen Slivca (Mijlocas)
 Went out Efim Cojuhari (Mijlocas)
83GalbenePetru Leuca
80Came in Andrei Marina (Mijlocas)
 Went out Petru Leuca (Atacant)
80Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Alexei Solomin (Fundas)
80Came in Alexandr Neceaev (Atacant)
 Went out Lucian Mihail Dobre (Fundas)
63Came in Alexandru Dedov (Atacant)
 Went out Maxim Mihaliov (Mijlocas)
62Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Nicolai Triboi
46Came in Vladimir Dragovozov (Mijlocas)
 Went out Iulian Bursuc (Mijlocas)
40GoluriGhenadie Orbu
23GoluriDavid Gamezardashvili
23GalbeneVladimir Dragovozov
22GalbeneAlexandru Chiciuc
18Came in Babatunde Badjide Collins (Atacant)
 Went out Ghenadie Orbu (Atacant)

Data meciului: Sâmbătă, 23 Aprilie 2011
Ora meciului: 19:00 h
Oficiali:
Ghenadie Crasnosan
Alexandru Iarovoi
Alexandru Iarovoi
Andrei Batin
Valeriu Rusacov
 
Stadion: Stadionul Zimbru
Spectatori : 400
Stadionul Zimbru

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Dacia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
30. Artiom Gaiduchevici 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
4. Denis Ilescu 0 0
18. Iurie Groşev 0 0
25. David Gamezardashvili 1 0
27. Goran Dimovski 0 0
Lucian Mihail Dobre 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
7. Alexandru Onica 0 0 0 0 0
10. Levan Korgalidze 0 0 0 0 0
14. Vladimir Dragovozov 0 1 0 0 0
Iulian Bursuc 0 0 0 0 0
Maxim Mihaliov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
13. Babatunde Badjide Collins 0 0 0 0 0
17. Alexandr Neceaev 0 0 0 0 0
22. Alexandru Dedov 0 0 0 0 0
Ghenadie Orbu 1 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 1
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Alexei Solomin 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
22. Valeriu Ciupercă 0 0 0 0 0
Efim Cojuhari 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
25. Vladimir Potlog 0 0 0 0 0
Petru Leuca 0 1 0 0 0
Sf. Gheorghe 2 - 0 Costuleni
Nistru 4 - 0 Tighina
Gagauzia 1 - 2 FC Tiraspol
Sheriff 2 - 1 Rapid
Milsami 1 - 2 Zimbru
Zaria 2 - 1 Iskra