Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 32
Nistru Otaci   Academia Chișinău
1 0
(1) (0)

Events

Ora Event
84GalbeneSergiu Epureanu
70Came in Giorgi Tukashvilli (Mijlocas)
 Went out Sergiu Tonofrei (Mijlocas)
65Came in Valeriu Ciupercă (Mijlocas)
 Went out Adrian Caşcaval (Fundas)
60GalbeneGhenadie Ochincă
50GalbeneValeriu Ciupercă
46Came in Ion Dodon (Fundas)
 Went out Igor Maliarenko (Mijlocas)
03GoluriSergiu Epureanu

Data meciului: Sâmbătă, 09 Aprilie 2011
Ora meciului: 15:00 h
Oficiali:
Gheorghe Malinovschi
Oleg Molceanov
Oleg Molceanov
Ghenadie Sidenco
Vladislav Cebotari
 
Stadion: Calarasauca
Spectatori : 200
Calarasauca

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Nistru Otaci

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Denis Cristofovici 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Ion Dodon 0 0
3. Claudiu Vîlcu 0 0
4. Igor Soltonici 0 0
15. Gheorghe Eremia 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
3. Ştefan Burghiu 0 0 0 0 0
6. Alexandru Tcaciuc 0 0 0 0 0
9. Giorgi Tukashvilli 0 0 0 0 0
16. Sergiu Epureanu 1 1 0 0 0
Igor Maliarenko 0 0 0 0 0
Sergiu Tonofrei 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
10. Sergiu Grițuc 0 0 0 0 0
11. Sergiu Pogreban 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
3. Ghenadie Ochincă 0 1
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Adrian Caşcaval 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
22. Valeriu Ciupercă 0 1 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
25. Vladimir Potlog 0 0 0 0 0
Sf. Gheorghe 2 - 0 Tighina
Costuleni 0 - 0 FC Tiraspol
Gagauzia 1 - 3 Rapid
Dacia 1 - 0 Zimbru
Sheriff 2 - 1 Iskra
Milsami 2 - 1 Zaria