Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 15
Academia Chișinău   Nistru Otaci
1 0

Events

Ora Event
89GalbeneAdrian Caşcaval
86Came in Daniil Nikolaev (Atacant)
 Went out Adrian Caşcaval (Fundas)
85Came in Renat Murgulet (Mijlocas)
 Went out Ghenadie Boghiu
79Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Artiom Bludnov (Mijlocas)
77Came in Artiom Cozacenco (Mijlocas)
 Went out Igor Maliarenko (Mijlocas)
72GoluriRadu Ginsari
46Came in Petru Leuca (Atacant)
 Went out Daniil Nikolaev (Atacant)
40GalbenePetru Leuca

Data meciului: Sâmbătă, 06 Noiembrie 2010
Ora meciului: 14:00 h
Oficiali:
Ion Arnaut
 
Stadion: CS al Tineretului UTM
Spectatori : 100
CS al Tineretului UTM

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Maxim Copelciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
3. Sergiu Cuznețov 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Adrian Caşcaval 0 1
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Petru Leuca 0 1 0 0 0
14. Radu Ginsari 1 0 0 0 0
Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0

Nistru Otaci

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Alexandru Deadic 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
3. Claudiu Vîlcu 0 0
5. Sorin Marin 0 0
11. Ionut Florin Radu 0 0
14. Eugen Lavrinovici 0 0
21. Dmitrii Dolgov 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
6. Alexandru Tcaciuc 0 0 0 0 0
8. Renat Murgulet 0 0 0 0 0
10. Titi Belle 0 0 0 0 0
15. Artiom Cozacenco 0 0 0 0 0
Igor Maliarenko 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Adrian Caragea 0 0 0 0 0
Zimbru 1 - 0 Gagauzia
Sf. Gheorghe 0 - 4 Milsami
Rapid 0 - 0 Iskra
Tighina 0 - 3 FC Tiraspol
Sheriff 1 - 1 Zaria
Costuleni 1 - 2 Dacia