Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 14
Zaria Bălți   Academia Chișinău
3 2
(0) (2)

Events

Ora Event
93Came in Jean-Robens Jerome (Mijlocas)
 Went out Evgeniy Khorolskyy (Mijlocas)
90GoluriOluwawunmi Somide (1)
90GalbeneJude Iloba Ogada
90GalbeneArtiom Bludnov (5)
89GoluriJulius Adaramola (penalty)
82GoluriOluwawunmi Somide
78Came in Artiom Bludnov (Mijlocas)
 Went out Igor Lambarschi (Mijlocas)
77Came in Sergiu Gusacov (Fundas)
 Went out Maxim Repinețchi (Mijlocas)
64Came in Victor Verbețchi (Fundas)
 Went out Alexandru Cheltuială (Fundas)
60Came in Thomas Kourouma (Mijlocas)
 Went out Ibrahima Sory Camara (Mijlocas)
38GoluriRadu Ginsari
35GalbeneJean-Robens Jerome
12GoluriDaniel Indoitu

Data meciului: Luni, 01 Noiembrie 2010
Ora meciului: 14:00 h
Oficiali:
Veaceslav Banari
 
Stadion: Orasenesc Balti
Spectatori : 1.100
Orasenesc Balti

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Zaria Bălți

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
12. Sergiu Paşcenco 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Jude Iloba Ogada 0 1
3. Victor Verbețchi 0 0
4. Sergiu Gusacov 0 0
5. Nicolae Orlovschi 0 0
Alexandru Cheltuială 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
6. Thomas Kourouma 0 0 0 0 0
13. Jean-Robens Jerome 0 1 0 0 0
14. Andrei Tcaciuc 0 0 0 0 0
17. Mihail Paseciniuc 0 0 0 0 0
30. Julius Adaramola 1 0 0 0 0
Ibrahima Sory Camara 0 0 0 0 0
Maxim Repinețchi 0 0 0 0 0
Evgeniy Khorolskyy 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
25. Oluwawunmi Somide 2 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 1 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
27. Artiom Bludnov 0 1 0 0 0
Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Petru Leuca 0 0 0 0 0
14. Radu Ginsari 1 0 0 0 0
Gagauzia 1 - 4 Dacia
Nistru 1 - 0 Costuleni
FC Tiraspol 0 - 3 Sheriff
Iskra 4 - 0 Tighina
Milsami 3 - 0 Rapid
Zimbru 2 - 1 Sf. Gheorghe