Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 13
FC Tiraspol   Academia Chișinău
2 1
(1) (0)

Events

Ora Event
86GoluriAndrei Marina
82Came in Dumitru Vornisel (Atacant)
 Went out Maxim Șoimu (Atacant)
81Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Vladimir Potlog (Atacant)
78GalbeneValeriu Ciupercă
74Came in Iurii Bondarciuc (Atacant)
 Went out Vitalii Iezhov (Mijlocas)
70Came in Adrian Caşcaval (Fundas)
 Went out Alexei Solomin (Fundas)
67Came in Dumitru Condariuc (Fundas)
 Went out Maxim Alacev (Fundas)
65Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Fundas)
63Came in Gheorghe Nicologlo (Mijlocas)
 Went out Giga Mamulashvili (Atacant)
61GoluriGheorghe Nicologlo
31Came in Petru Leuca (Atacant)
 Went out Daniil Nikolaev (Atacant)
30GoluriDumitru Vornisel
20GalbeneAndrei Verbețchi

Data meciului: Joi, 09 Decembrie 2010
Ora meciului: 15:00 h
Oficiali:
Igor Satchi
Vladislav Lifciu
Vladislav Lifciu
Valeriu Sorochin
Veaceslav Cebotari
 
Stadion: Sheriff Secundar
Spectatori : 50
Sheriff Secundar

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

FC Tiraspol

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Sergiu Juric 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
6. Dumitru Condariuc 0 0
17. Veaceslav Lebedinsky 0 0
23. Andrei Radiola 0 0
26. Djibril Paye Tasimir 0 0
Maxim Alacev 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
4. Andrei Verbețchi 0 1 0 0 0
10. Anatol Cheptine 0 0 0 0 0
10. Gheorghe Nicologlo 1 0 0 0 0
Vitalii Iezhov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Dumitru Vornisel 1 0 0 0 0
14. Igor Bridnea 0 0 0 0 0
19. Iurii Bondarciuc 0 0 0 0 0
Giga Mamulashvili 0 0 0 0 0
Maxim Șoimu 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Maxim Copelciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Valeriu Ciupercă 0 1
Alexei Solomin 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 1 0 0 0 0
27. Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Petru Leuca 0 0 0 0 0
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0
Vladimir Potlog 0 0 0 0 0
Sf. Gheorghe 2 - 2 Gagauzia
Zimbru 0 - 0 Rapid
Milsami 1 - 1 Tighina
Iskra 0 - 1 Sheriff
Zaria 4 - 1 Costuleni
Nistru 1 - 1 Dacia