Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 12
Academia Chișinău   Iskra Rîbnița
0 0

Events

Ora Event
87GalbeneAndrei Novicov
86GalbeneSergiu Cuznețov
81Came in Andrei Burcovschi (Mijlocas)
 Went out Octavian Onofrei (Atacant)
65Came in Alexandru Popovici (Atacant)
 Went out Vladimir Ţăranu (Atacant)
56Came in Denis Chiriliuc (Atacant)
 Went out Volodymyr Kilikevich (Atacant)
33Came in Daniil Nikolaev (Atacant)
 Went out Petru Leuca (Atacant)
16GalbeneAdrian Caşcaval

Data meciului: Sâmbătă, 16 Octombrie 2010
Ora meciului: 15:00 h
Oficiali:
Ghenadie Crasnosan
 
Stadion: CS al Tineretului UTM
Spectatori : 600
CS al Tineretului UTM

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 1
3. Sergiu Cuznețov 0 1
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
7. Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
Petru Leuca 0 0 0 0 0

Iskra Rîbnița

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
22. Artiom Gaiduchevici 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
3. Alexei Casian 0 0
5. Andrei Novicov 0 1
17. Alexandr Feshchenko 0 0
24. Lucian Mihail Dobre 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
4. Igor Costrov 0 0 0 0 0
11. Maxim Mihaliov 0 0 0 0 0
16. Vitalie Bulat 0 0 0 0 0
21. Andrei Burcovschi 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
9. Alexandru Popovici 0 0 0 0 0
13. Denis Chiriliuc 0 0 0 0 0
Volodymyr Kilikevich 0 0 0 0 0
Vladimir Ţăranu 0 0 0 0 0
Octavian Onofrei 0 0 0 0 0
Gagauzia 5 - 1 Nistru
Dacia 3 - 1 Zaria
Costuleni 1 - 2 FC Tiraspol
Sheriff 2 - 0 Milsami
Tighina 1 - 0 Zimbru
Rapid 2 - 0 Sf. Gheorghe