Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 11
Milsami Orhei   Academia Chișinău
1 1

Events

Ora Event
91Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Artiom Bludnov (Mijlocas)
81Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Fundas)
63Came in Adrian Grigoruță (Fundas)
 Went out Eduard Grosu (Fundas)
58Came in Naufel Pedro Zambuzzi (Atacant)
 Went out Anton Kovalevski (Atacant)
54GoluriRadu Ginsari
46Came in Iurie Osipenco (Mijlocas)
 Went out Valeriu Onila (Mijlocas)
46Came in Vladimir Potlog (Atacant)
 Went out Adrian Caşcaval (Fundas)
15GoluriSuguino Caio Garcia

Data meciului: Sâmbătă, 02 Octombrie 2010
Ora meciului: 15:00 h
Oficiali:
Victor Gheciu
 
Stadion: CS Raional Orhei
Spectatori : 700
CS Raional Orhei

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Milsami Orhei

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Mihail Moraru 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
4. Adrian Cucovei 0 0
18. Adrian Grigoruță 0 0
19. Alexandru Stadiiciuc 0 0
Eduard Grosu 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
5. Andrian Sosnovschi 0 0 0 0 0
8. Iurie Osipenco 0 0 0 0 0
11. Suguino Caio Garcia 1 0 0 0 0
17. Ovidiu Mendizov 0 0 0 0 0
Valeriu Onila 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
7. Naufel Pedro Zambuzzi 0 0 0 0 0
9. Alexandru Golban 0 0 0 0 0
11. Gheorghe Boghiu 0 0 0 0 0
Anton Kovalevski 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
23. Maxim Copelciuc 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
3. Sergiu Cuznețov 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Adrian Caşcaval 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 1 0 0 0 0
25. Vladimir Potlog 0 0 0 0 0
Rapid 2 - 1 Gagauzia
Sf. Gheorghe 1 - 2 Tighina
Zimbru 1 - 1 Sheriff
Iskra 5 - 0 Costuleni
FC Tiraspol 0 - 0 Dacia
Zaria 1 - 0 Nistru