Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 10
Academia Chișinău   Zimbru Chișinău
0 1

Events

Ora Event
92GoluriOleg Andronic
82Came in Ion Demerji (Mijlocas)
 Went out Victor Berco (Atacant)
73Came in Oleg Şişchin (Mijlocas)
 Went out Daniel Negruţ (Mijlocas)
62GalbeneOleg Şişchin
61GalbeneSergiu Cuznețov
60Came in Alexandru Cucu (Mijlocas)
 Went out Ion Demerji (Mijlocas)
59Came in Adrian Caşcaval (Fundas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Fundas)
56GalbeneSergiy Lyubchak
46Came in Mihai Țurcanu (Mijlocas)
 Went out Oleg Andronic (Atacant)

Data meciului: Duminică, 26 Septembrie 2010
Ora meciului: 16:00 h
Oficiali:
Vladislav Ivancenco
 
Stadion: CS al Tineretului UTM
Spectatori : 600
CS al Tineretului UTM

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
3. Sergiu Cuznețov 0 1
4. Sergiy Lyubchak 0 1
5. Alexandru Chiciuc 0 0
11. Daniel Indoitu 0 0
21. Maxim Potîrniche 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0

Zimbru Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
22. Nicolae Calancea 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
4. Victor Nosenco 0 0
6. Sergiu Cojocari 0 0
14. Sergiu Sirbu 0 0
28. Victor Dmitrenco 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
5. Mihai Țurcanu 0 0 0 0 0
8. Oleg Şişchin 0 1 0 0 0
11. Alexandru Cucu 0 0 0 0 0
15. Petru Hvorosteanov 0 0 0 0 0
21. Vitalie Plămădeală 0 0 0 0 0
Ion Demerji 0 0 0 0 0
Daniel Negruţ 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
20. Eugen Sidorenco 0 0 0 0 0
Oleg Andronic 1 0 0 0 0
Victor Berco 0 0 0 0 0
Gagauzia 1 - 2 Zaria
Nistru 4 - 2 FC Tiraspol
Dacia 0 - 0 Iskra
Costuleni 0 - 7 Milsami
Sheriff 4 - 0 Sf. Gheorghe
Tighina 0 - 1 Rapid