Divizia Nationala - in constructie....
  • sheriff tiraspol
  • Dacia Chisinau
  • fc zimbru chisinau
  • Zaria balti
  • Dinamo Auto Tiraspol
  • Milsami Orhei
  • Speranta Nisporeni
  • Petrocub-Hincesti
  • academia chisinau
  • Saxan Ceadir Lunga
  • Ungheni
Divizia Nationala 2010/11 - Etapa 9
Sfintul Gheorghe Suruceni   Academia Chișinău
1 1

Events

Ora Event
90Came in Christian Camacho (Mijlocas)
 Went out Andrei Todorov (Fundas)
78Came in Alexandru Railean (Atacant)
 Went out Maxim Coval (Atacant)
75Came in Daniil Nikolaev (Atacant)
 Went out Petru Leuca (Atacant)
75GalbeneAlexandru Chiciuc
73Came in Daniel Indoitu (Fundas)
 Went out Artiom Bludnov (Mijlocas)
67GalbeneAlexandru Vremea
65Came in Igor Lambarschi (Mijlocas)
 Went out Valeriu Ciupercă (Fundas)
47GoluriPetru Ojog
46Came in David Kakulea (Mijlocas)
 Went out Andrei Martin (Fundas)
09GoluriEugen Slivca

Data meciului: Sâmbătă, 18 Septembrie 2010
Ora meciului: 16:00 h
Oficiali:
Iurie Covtun
Vasile Ermischin
Vasile Ermischin
Dumitru Muntean
Vladimir Antonov
 
Stadion: Satesc Suruceni
Spectatori : 150
Satesc Suruceni

Portar
Fundas
Mijlocas
Atacant


Antrenor Principal

Match statistics

Sfintul Gheorghe Suruceni

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Leonid Groza 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
4. Veaceslav Posmac 0 0
13. Andrei Prepelita 0 0
19. Eugen Celeadnic 0 0
19. Sergiu Plătică 0 0
Andrei Martin 0 0
Andrei Todorov 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
3. Dorin Rotaru 0 0 0 0 0
5. Alexandru Vremea 0 1 0 0 0
9. Christian Camacho 0 0 0 0 0
15. David Kakulea 0 0 0 0 0
17. Petru Ojog 1 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
14. Alexandru Railean 0 0 0 0 0
Maxim Coval 0 0 0 0 0

Academia Chișinău

Portar
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
1. Victor Dîmov 0 0 0 0 0
Fundas
Nume Goluri Num. Galbene
2. Adrian Caşcaval 0 0
3. Sergiu Cuznețov 0 0
4. Sergiy Lyubchak 0 0
5. Alexandru Chiciuc 0 1
11. Daniel Indoitu 0 0
Valeriu Ciupercă 0 0
Mijlocas
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
8. Igor Lambarschi 0 0 0 0 0
10. Andrei Marina 0 0 0 0 0
13. Eugen Slivca 1 0 0 0 0
Artiom Bludnov 0 0 0 0 0
Atacant
Nume Goluri Num. Galbene R 2G Rosii penalt
7. Daniil Nikolaev 0 0 0 0 0
14. Radu Ginsari 0 0 0 0 0
Petru Leuca 0 0 0 0 0
Tighina 0 - 4 Gagauzia
Rapid 1 - 1 Sheriff
Zimbru 1 - 0 Costuleni
Milsami 1 - 2 Dacia
Iskra 1 - 1 Nistru
FC Tiraspol 1 - 3 Zaria